Adidas Superstar jsou nesmrtelné

Tagy:  Adidas, adidas boty, obuv, sportovní styl, vycházková obuv, Superstar

Sponzorované odkazy:

Adidas Superstar jsou nesmrtelné

Světoznámou sportovní značku Adidas každý zná. Pohodlné oblečení stejně jako stylové řady oblečení a doplňků ve street stylu zaujmou každého. Adidas Superstar je kolekce bot, představená poprvé v roce 1969. Jedná se o řadu nízkých basketbalových bot, které v 70. letech nosil téměř každý hráč NBA. Dnes jsou velmi oblíbenou vycházkovou obuví širokého spektra lidí.

Vzhled bot Adidas Superstar

Boty z kolekce Adidas Superstar jsou svým vzhledem velice charakteristické. Svršek boty je kožený a prsty chrání gumová skořepina. Tento typ bot prochází neustálým vývojem a nové řady se vždy skvěle přizpůsobují nejnovějším trendům. Není proto divu, že jsou obzvláště mezi mladými lidmi boty z kolekcí Adidas Superstar tak oblíbené. Již dlouho nejsou obuví výhradně pro naše mužské polovičky, ale překrásné kousky z nových kolekcí si oblíbilo mnoho žen.

Módní trendy v kolekcích

Kolekce bot Adidas Superstar nás vždy překvapí něčím novým a jedinečným. Ačkoli se tvar boty prakticky vůbec nemění, použité barvy a vzory prochází skutečnou revolucí. V kolekcích Adidas Superstar tak vznikají nejrůznější barevné kombinace, přičemž se mění především barva gumové podrážky a proužků na stranách. Mnohdy je však barevně odlišný celý vršek boty, jazyk, gumová špička i tkaničky. Barevné kombinace jsou někdy opravdu bláznivé a na botách můžeme natrefit i na nejrůznější pestré vzory a obrazce.

Superstar, přesně odpovídající názvuSuperstar, přesně odpovídající názvu

Kolekce Adidas Superstar pro dámy

Z kolekcí Adidas Superstar si vyberou i slečny a dámy, které běžné botasky nezaujmou. Návrháři bor řady Adidas Superstar se nebojí použít něžné tóny růžové a boty přizdobí i motivem srdíček či květin. Mnoho žen také zaujme možnost některých bot, které nabízí výměnu postranních barevných proužků. K páru bot je tedy přidáván i výběr výměnných proužků, který zajistí, aby boty vždy skvěle ladili k oblečení. Jedná se o neuvěřitelně praktickou záležitost.

Zlatá pro mladé dámyZlatá pro mladé dámy

Kam pro boty

Boty z kolekcí Adidas Superstar zaručeně pořídíte v autorizovaných značkových obchodech, které nabízí servis ale ne vždy celý sortiment. Nikdy neuškodí rozhlédnout se na internetu a zamířit na oficiální internetové stránky ale i na stránky, které boty vozí z cizin Právě tak je možné obstarat si model, který se v Čechách nesežene a je ještě k tomu za výhodnou cenu.

Tmavá variace pro pányTmavá variace pro pány

Článek Adidas Superstar jsou nesmrtelné byl publikován 7. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Boty. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (3).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...