Jordan Air – víc než jen basketbalové boty

Tagy:  Jordan Air, Air Jordan, Michael Jordan, Nike, obuv, boty, doplňky

Sponzorované odkazy:

Jordan Air – víc než jen basketbalové boty

Michael Jordan a Nike

Tento známý basketbalový hráč propůjčil před několika lety své jméno právě sérii oblečení, sportovních bot a dalších výrobků, které vyrábí celosvětově známá a mnohým z nás oblíbená firma Nike. Michael Jordan je považován za jednoho z nejlepších basketbalových hráčů všech dob.

Air Jordan 1 Phat Low white/hay-madeiraAir Jordan 1 Phat Low white/hay-madeira

Značka Air Jordan

Značka Air Jordan, známá též pod názvem Jordan Air, je symbolem basketballu, legendy a originálního stylu. Pod pojmem Air Jordan si můžete představit komfortní trička, mikiny, kalhoty, šortky, bundy, nepřeberné množství doplňků (potítka, ponožky, klíčenky), ale hlavně pohodlné a kvalitní boty.
Úplně první basketbalové boty (Air Jordan) se objevily na trhu již v roce 1984. V tu dobu nesly název Nike Air Jordan 1. V průběhu dalších let se série značně rozrostla a rozšířila. V současné době končí boty sériovým číslem 22 – XX2. Air Jordan je klasická moderní obuv, která je vhodná ke každodennímu nošení. Boty jsou vysoce komfortní a charakteristickým znakem je jejich pevnost, zajímavý design a např. také tkaničky s potiskem.
Od roku 2007 začal prodej výrobků Jordan Air také v e-shopu Queens. Pokud máte zájem zboží prohlédnout, ba rovnou zakoupit, navštivte stránky Queens.cz.

Boty Nike

Boty značky Nike se staly velice oblíbené nejen v oblasti sportu. Dnes tuto značku můžete vidět nejen na sportovcích, ale také na prostých a obyčejných lidech. Značku Nike si oblíbili převážně ti lidé, jen si potrpí na kvalitu a originální vzhled.
Společnost Nike se poprvé představila v roce 1972, od té doby se udržela na horních příčkách pyramidy a stala se doslova světovou špičkou. Zajímavostí je, že logo Nike vytvořila studentka portlandské univerzity, za pouhých 35 dolarů. Boty, ale také ostatní výrobky Nike, se prodávají po celém světě.
Boty Nike jsou k dostání ve všech velikostí, tudíž jsou dostupné pro všechny věkové kategorie.
Značka není oblíbená pouze kvůli výrobě kvalitní obuvi, ale také výrobě sportovního a každodenního oblečení, které se vyznačuje pohodlností, vysokou kvalitou a příjemností použitých materiálů, a to vše za přijatelnou cenu.

Air Jordan 1 Phat Low Premium black / varsity redAir Jordan 1 Phat Low Premium black / varsity red
Air Jordan 1 Phat Low white / shadow greyAir Jordan 1 Phat Low white / shadow grey

Kde si můžete zakoupit oblečení a obuv Nike?

Jak již bylo zmíněno v úvodu, značka Nike, je celosvětově známá a velice oblíbená. Síť obchodů a internetových obchodů je rozprostřená opravdu po celé zemi. V České republice si můžete výrobky značky Nike zakoupit v autorizovaných prodejnách (A3 Sport, Sportisimo, Hervis, Max Store, Lifestyle Sports atd.), dále v obchodních domech jako Olympia, Futurum, Interspar apod., ale také v internetových e-shopech.

Kupte si Hip Hop shopu Queens.cz.

Článek Jordan Air – víc než jen basketbalové boty byl publikován 18. října 2009 v 07.00 v rubrice Boty. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...