Boty Nike stále vedou!

Tagy:  boty Nike, sportovní obuv, vycházková obuv, běžecká obuv, obuv Nike, NikeID

Sponzorované odkazy:

Boty Nike stále vedou!

Boty Nike jsou světoznámým a velmi úspěšným produktem. Počáteční zaměření na kvalitní sportovní obuv postupně společnost obohacovala o další a další výrobky. Dnes společnost Nike nabízí široké spektrum sportovního oblečení, kabelek a doplňků. Stále dominantní však zůstává oblíbená obuv značky Nike.

Historie firmy

Nápad vyrábět kvalitní běžecké boty se zrodil v hlavě trenéra Billa Bowermana a jeho svěřence Phila Knighta. Po neúspěšné snaze dovážet boty z Japonska se rozhodli pro vlastní výrobu bot. V prodeji se jejich výrobky objevily poprvé v roce 1972 a zaznamenaly úspěch. Věhlas značky Nike stále stoupal a postupně je zařadil na první místo v žebříčku. I dnes má značka Nike své místo na vrcholu, které nelze popřít. Konkurence v oblasti sportovní obuvi je však vysoká, což nutí firmu jít se svými produkty stále kupředu.

Zlatý Nike Air MaxZlatý Nike Air Max

NikeID

V souvislosti s vysokou konkurencí přišla společnost Nike s něčím senzačním. Firma Nike totiž začala nabízet možnost navrhnout si vlastní podobu bot Nike a sestavit si tak jedinečný a naprosto originální pár sportovních bot Nike. Při sestavování bot se může zákazník zaměřit na vlastní přání, co se materiálu obuvi týče. Zvolit si může nejrůznější barevné kombinace, na botách jich můžete použít hned několik. Navolit si lze i nejrůznější motivy a znaky a dále barvu tkaniček či nápisu na patě. Boty si můžete vytvořit na oficiálních stránkách Nike a sestavení návrhu se skládá z 12ti kroků. Kromě vlastního návrhu si můžete prohlédnout i obrovské množství již navržených bot a nechat se při své kreativní tvorbě inspirovat. Nechat si vyrobit vlastní pár bot stojí přibližně o 20% víc než běžné sériově vyráběné boty, což je cena naprosto přijatelná.

Kam pro boty Nike?

Boty Nike lze zakoupit na oficiálních internetových stránkách, v internetových obchodech či ve značkových kamenných prodejnách. Výhodné je však také navštívit tzv. outlety, ve kterých jsou k dostání starší kolekce bot za výrazně nižší ceny.

Pánské stříbrnéPánské stříbrné

Článek Boty Nike stále vedou! byl publikován 5. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Boty. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...