Reebok Freestyle – fitness obutí pro ženy

Tagy:  Reebok Freestyle, Reebok, obuv, dámské boty, boty, Reebok Freestyle Cities

Sponzorované odkazy:

Reebok Freestyle – fitness obutí pro ženy

Reebok Freestyle je známá značka nejen u nás, ale také ve světě. Jedná se o krásnou dámskou a trendy fitness obuv. Právě značka Reebok Freestyle byla první značka sportovní obuvi, která byla vytvořena speciálně pro ženy. Její vznik se dá datovat do osmdesátých let (1982). Dá se říci, že Reebok neustále stoupá na popularitě. Stále více žen chce podtrhnout svůj image, individualitu a autenticitu právě v botách Reebok Freestyle.

Aerobik a fitness

Jak bylo zmíněno v úvodu, značka Reebok Freestyle vznikla již v roce 1982, kdy došlo doslova k celosvětovému boomu v aerobiku. Právě Reebok se uchopil nesnadného úkolu – navrhnout pohodlné a trendy obuv pro ženy, jenž mají tento sport rády. Již v roce 1986 vznikla kampaň, jenž nesla název „Life is not a spectator sport“, kde zdůrazňovala značku Freestlye. Tato kampaň měla za úkol podpořit všechny ženy, jenž se aktivně zapojily do světa sportu a fitness. Právě díky této „akci“ se změnil život milionu žen. Do svého života tak aktivně zapojily návštěvu tělocvičny a nákup profesionálních bot značky Reebok Freestyle.
Rok 1995 se v historii značky Reebok zapsal udělováním cen Emmy, kde se dokonce herečka Cybill Shepherdová ukázala v sitě oranžových botách Freestyle. Tento „tah“ ještě více posílil prodej a zájem o tuto značku.

Obuv Reebok Freestyle

Boty Reebok Freestyle nejsou v současné době oblíbené pouze ve světě sportu a fitness, ale také u mladé generace se staly velmi populární. Tyto boty si ženy oblékají také do města, práce, do rušných ulic, do škol apod. Boty Freestyle jsou navrhovány dle posledních celosvětových trendů. V České republice jsou např. k dostání v prodejnách Queens nebo v e-shopu Queens. Minulý rok představila značka Reebok Freestyle kolekci bot, která skýtala opravdu vkusné a originální modely.

Kolekce Reebok Freestyle Cities

Tou nejnovější kolekcí je Reebok Freestyle Cities, která se nechala inspirovat světovými městy jako je Paříž, Londýn, Tokyo, Madrid, Nové Díllí a jak jinak než New York.
Paris Freestyle – tváří se stala zpěvačka Yelle, obuv je inspirována kankánem, stylovým oblečením a francouzským tancem jako takovým. Nejčastější barvy bot jsou černé, červené a růžové.
London Freestyle – inspirovány denimem s kůží a na první pohled je poznáte svou typickou britskou kohoutí stopou.
Tokyo Freestyle – inspirováno tokijským metrem (objevuje se na botech) a charakteristické pro své neonové barvy, jenž mají za úkol symbolizovat a představovat ruch velkoměsta.
Madrid Freestyle – jsou inspirovány španělským Flamenkem, červenými květinami a detailním zdobením okolo kotníku.
New Delhi Freestyle – jsou na první pohled znatelné díky svým zářivým barvám a zdobeným saténem.
New York – kolekce se nechala inspirovat žlutými taxíky.

Kupte si Hip Hop boty Reebok Freestyle v Hip Hop shopu Queens.cz.

Článek Reebok Freestyle – fitness obutí pro ženy byl publikován 20. října 2009 v 08.00 v rubrice Boty. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...