Reebok EasyTone, revoluční dámská obuv

Tagy:  Reebok, Reebok EasyTone, sportovní obuv, tvarování těla, formování postavy, dámská obuv

Sponzorované odkazy:

Reebok EasyTone, revoluční dámská obuv

Značka Reebok je světově známá značka s velmi inovativními technologiemi. V současné sobě se soustředí především na výrobu kvalitní sportovní obuvi, pohodlného sportovního oblečení a řady doplňků. Nedávno však přišla na trh s velkou novinkou. Jedná se o řadu nových stylových bot s velmi překvapivým působením na naše tělo. Výzkumy prokázaly jednoznačně: pouhým nošením bot z řady Reebok Easytone dosáhneme krásného sexy těla.

Formování postavy s Reebok EasyTone

Boty řady Reebok EasyTone jsou speciálně navržené tak, aby jejich nošení při obyčejné chůzi mělo vliv na formování ženské postavy především v oblasti stehen a hýždí. Boty Reebok EasyTone jsou tvarované tak, aby se příjemně nosily a přitom intenzivně působily na zapojování svalů během chůze. Tenisky Reebok EasyTone jsou velmi univerzální a lze je nosit na procházky, výlety i na nákupy. Lze v nich bez problému sportovat, je však lepší vynechat aktivity jako je tenis, kdy je nutné dělat rychlé pohyby do stran. Boty Reebok EasyTone jsou totiž ze spodní strany vybavené vzduchovými polštáři, které tělo uvádí do přirozené nestability a tím jsou svaly nuceny pracovat více. Nošením bot Reebok EasyTone posilujeme mimo zmiňované hýžďové a stehenní svaly také svaly bederní a posilujeme kotníky.

Decentní světlé EasyToneDecentní světlé EasyTone

Funkčnost bot Reebok EasyTone

Boty Reebok EasyTone se podílejí na formování postavy, a k tomu stačí je pouze nazouvat místo obyčejných tenisek. Ať už v botách Reebok EasyTone provozujete jakoukoliv aktivitu, hýžďové svaly se zapojují až o 28% více, než při nošení obyčejných tenisek. Vše funguje díky jedinečné a specifické konstrukci bot. V úžasných botách Reebok EasyTone posilujete lýtkové, stehenní a hýžďové svaly. Botasky Reebok EasyTone jsou o poznání měkčí než ostatní botasky a jsou velice pohodlné a přitom neuvěřitelně stylové. Jsou to zkrátka boty velice vhodné pro zaneprázdněné ženy, které chtějí formovat postavu, ale na pravidelné cvičení nemají čas nebo chuť. Formování postavy s Reebok EasyTone nezabere vůbec žádný čas, protože cvičíte ať jdete do práce, na nákupy či pouze vyvenčit psa.

Vzhled bot z řady Reebok EasyTone

Boty z řady Reebok EasyTone vypadají jako běžné botasky a jejich návrháři mysleli kromě jejich funkčnosti také na atraktivní design. Botasky se vyrábí v různých barevných kombinacích Sportovně žensky vypadá bílo-růžová kombinace a botasky kovových barev můžeme vzít i k džínám do města.

Růžové EasyTone mají šmrncRůžové EasyTone mají šmrnc

Článek Reebok EasyTone, revoluční dámská obuv byl publikován 12. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Boty. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...