Stříbrné brože – lesklý a moderní doplňek

Tagy:  brože, stříbrné brože, stříbro, doplňky

Sponzorované odkazy:

Stříbrné brože – lesklý a moderní doplňek

Už dávno neplatí to, že stříbrné brože jsou pouze pro starší generaci žen. Tento vkusný trendy doplněk se stále více a více objevuje v našich šatnících. Pokud ho do dnešní doby nevlastníte, neváhejte si ho ihned pořídit. Takový malý doplněk z vás dokáže udělat elegantní královnu.

Oživte si váš šatník

Jistě je váš šatník plný oblečení, ale také doplňků – kabelek, pásku, bot, pokrývek hlavy a šperků. Vlastníte také brož? Pokud ano, neváhejte tento stylový doplněk nosit nejen na společenské události, ale pořiďte si i takový, který si lze vzít na běžné nošení. Brože jsou pro rok 2009 a 2010 opravdu stylovým a moderním doplňkem všech žen.

Brože nejsou jen doplňkem na ples

Broží je celá řada, zajisté budete mít z čeho vybírat. Existuje spousta tvarů, velikostí, stylů a materiálů, ze kterých jsou vyrobeny. Cenově jsou nejdostupnější brože, které zakoupíte v bižuterii, ale také stříbrné brože, které vypadají opravdu krásně.
Říkáte si, k čemu se takový doplněk dá nosit? !Stříbrné šperky":http://stribrnesperky.biz perfektně vyniknou nejen na tmavém oblečení, ale také na barevném a světlém. Vašemu celkovému outfitu dodají „šťávu“, šmrnc a eleganci. Správně zvolený tvar, velikost a typ brože se stane nejen zajímavým doplňkem, ale navíc vašemu zevnějšku dodá lesk, doladí styl a bezesporu na sebe upoutáte pozornost. Nebuďte šedou myškou a pořiďte si zářivou stříbrnou brož. Nejen že doladí naše oblečení, upoutají pozornost a rozzáří váš celkový outfit, ale také se postarají o to, aby vás ve společnosti nikdo nepřehlédl.

Jak se nosí brože?

Jak už bylo zmíněno výše, brože se hodí na jakékoliv barevné pozadí. S umístěním brože si můžete pohrát. Naše babičky je nosívaly na pravé nebo levé straně klopy, ale také mezi límečkem u krku. V dnešní době nádherně vynikne a navíc opravdu stylově vypadá např. na již zmíněné klopě, ale také lze použít jako náhrada knoflíku. Brož si můžete připevnit také na kabelku, šátek, pásek a nebo lem kozaček.
Pokud se chystáte na ples, nezapomeňte si na vaše šaty připíchnout elegantní brož, určitě docílíte toho, že budete vypadat jako královna a všem se vaše šaty a celkový vzhled bude moc líbit. Nejlépe brož vynikne na jednobarevných a jednoduchých šatech. Brož si na šatech můžete připíchnout např. pod výstřih, ke straně do pasu, do středu pasu na zadním díle atd. Pokud máte šaty s holými zády a kolem krku širší pruh látky, dá se stříbrná brož připevnit i na něj. Opravdu úžasně vypadají brože na korzetech nad prsy uprostřed, ale také na straně.

Brož stříbrná, bleskBrož stříbrná, bleskBrož stříbrná, esíčkaBrož stříbrná, esíčka

Kup si stříbrné brože v e-shopu Silver.ag.

Článek Stříbrné brože – lesklý a moderní doplňek byl publikován 3. listopadu 2009 v 07.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...