Nová kolekce stříbrných řetízků

Tagy:  Stříbrné řetízky, šperky, doplňky, přívěsky, náramky, stříbro

Sponzorované odkazy:

Nová kolekce stříbrných řetízků

Šperky už dávno nejsou určeny pouze ženám. Stříbrné šperky zajímají nejen dámy, ale také pány a děti.

Stříbrný řetízek na krkStříbrný řetízek na krk

Stylové řetízky

Rádi se zdobíte? Máte ráda hluboké výstřihy ozdobené překrásnými, stylovými a stříbrnými řetízky? Pokud ano, neváhejte tento překrásný a trendy doplněk odkládat.
Pokud se rozhodnete nějaký ten řetízek pořídit, na výběr budete mít nepřeberné množství tvarů a délek. Některé řetízky jsou tzv. hadí, placaté, jiné ze spojených kroužků, kuliček apod. Na jednotlivé stříbrné řetízky si můžete navléci luxusní přívěsky, se kterými budete zářit jako ta nejjasnější hvězda. Někdy můžete zvolit menší a drobnější přívěsky, jindy zase více na jeden řetízek – fantazii se meze nekladou.

Řetízek na nohu stříbrnýŘetízek na nohu stříbrný

Řetízky nejen na krk

Móda se neustále vyvíjí a co se týče šperků, není tomu jinak. Řetízky si už dávno nedáváme pouze na krk, ale také na nohy. I v tomto případě si můžete navíc řetízek ozdobit vhodným přívěskem nebo i více přívěsky. Řetízky na nohu jsou velice sexy nejen v letním, ale také v zimním období.
Zajisté znáte řetízky na ruku, nebo-li náramky. I těchto stříbrných řetízků je celá řada. Tenké, silné, slabé, tlusté, s oky, bez ok, zploštělé, s přívěsky nebo bez apod. Velice krásně vypadá, pokud jednotlivé řetízky na krk, ruku a nohu zkombinujete ve stejném stylu.
Řetízky jsou již tradičně velmi žádaným zbožím, proto jich naleznete velké množství ve specializovaných obchodech, nákupních centrech, zlatnictví nebo i na internetových e-shopech.
Ozdobte se od hlavy až k patě a pořiďte si stříbrný řetízek do vaší šperkovnice. Navíc stříbrné šperky jsou vysoce kvalitní a na opálené i světlé pokožce vypadají opravdu snově. Blýskavý efekt zkrášlí každou ženu, ale i pánové na sebe bezesporu upoutají pozornost. Řetízky projasní nejen váš celkový outfit, ale také dekolt, zápěstí nebo kotník.

Stříbrný náramek na rukuStříbrný náramek na ruku

Roztomilé šperky

Malé holčičky jsou od narození velké parádnice. I jim nesmí scházet třpytivý šperk. Ovšm na nás jako na rodičích je, abychom se postarali o jejich bezpečí, kvalitu a spokojenost. V současné době je na českém trhu se šperky celá řada nádherných stříbrných šperk – řetízků. Pro dítě volíme šperky, které nejsou nijak vyzývavé, velké ba dokonce gigantické. Nejlepší a nejideálnější volbou je jednoduchý tvar a lehké zapínání.
Řetízky mohou děti nosit již od 1 roku. Malým parádnicím se vyrábějí především řetízky o délce 32 cm. Samozřejmě jsou na trhu i delší a větší rozměry, které jsou pak určeny starším dětem. Záleží na vás, jaký typ a velikost jim vyberete.

Kupte si stříbrné řetízky v e-shopu Silver.ag.

Článek Nová kolekce stříbrných řetízků byl publikován 9. listopadu 2009 v 07.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...