Máte rádi luxusní spánek? Pořiďte si negližé.

Tagy:  Negližé, spodní prádlo, pyžama, noční košilka, Triumph, Victoria´s Secret

Sponzorované odkazy:

Máte rádi luxusní spánek? Pořiďte si negližé.

Pořiďte si takové prádlo, které nejen dobře vypadá, ale hlavně je vysoce komfortní a trendy. Vybírejte takové spodní prádlo, které vám pomáhá zakrýt drobné nedostatky, nebo naopak vyzdvihuje vaše přednosti. Špatně zvolená velikost či tvar podprsenky vám totiž lehce způsobí kosmetické vady, které mohou vypadat až legračně. Proto nezapomínejte – tvarujte, zpevňujte a krášlete se … začínejte už u spodního prádla.

Historie negližé

Toto spodní prádlo, noční košilka nebo-li negližé, má svoji historii. Jak samotné slovo napovídá, historii tohoto oblečení musíme hledat ve Francii. V minulosti představovalo negližé jakousi košilku, která se nosila nejen během dne, ale i na noc. Zajímavé je, že negližé nebylo určeno výhradně dámskému pokolení, ale že si ho oblíkali také muži. Jejich košile byly ovšem o něco kratší a jiného střihu.
Status nočního oblečení pro ženy, děti a muže dostaly tyto košile a košilky až v 19. století. Výrazná změna nastala teprve ve 20. století. Ptáte se, co se stalo? Od té doby se začaly noční košilky velice měnit od svého původního vzhledu. Návrháři se pustili do šití a navrhování negližé, které stále více a více poodhalovalo ženské tělo a navíc začali používat takové materiály, které byly na první pohled jemnější, pohodlnější a krásnější.
Po druhé světové válce se začalo negližé navrhovat stále více odvážnější a erotičtější. Nejoblíbenějším kouskem byla noční košilka, která nesla název Baby-doll. Jednalo se o velmi erotické a lechtivé negližé, které si oblíbily nejen ženy.

Moderní negližé

Negližé je pro někoho jen kusem látky pod oblečením, pro někoho sexy prádlem a pro někoho nezbytný kousek v šatníku. Tyto noční košilky se vyrábí v různých délkách, střihu, barvách a provedení. Nejběžnější materiál, který se používá k výrobě toho lechtivého prádla je polyester, nylon, bavlna nebo luxusní hedvábí.
V současné době se na českém, ale i zahraničním trhu nachází celá řada negližé. Záleží na každé z vás, jakému dáte přednost.

Negližé Triumph a Victoria´s Secret

Značka Triumph a Victoria´s Secret nabízí široký výběr luxusního negližé, ve kterých se každá žena bude cítit doslova jako bohyně. Tyto celosvětově známé značky nabízí pohodlné, nádherné, komfortní a kvalitní kousky oblečení pro každou noc. Vybírat můžete ať už z průhledných nebo barevných kousků. Značky Triump a Victoria´s Secret jsou zárukou nesmírného luxusu, na který si snadno a rychle zvyknete. Negližé jsou vzdušné, lehké, pohodlné, odvážné, smyslné, romantické a opravdu sexy.

Negližé od Victoria´s SecretNegližé od Victoria´s Secret

Článek Máte rádi luxusní spánek? Pořiďte si negližé. byl publikován 10. listopadu 2009 v 07.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...