Astratex – spodní prádlo, které si nelze nezamilovat

Tagy:  spodní prádlo, podprsenka, kalhotky, tanga, pánské prádlo, korzet, podvazky, košilky noční košile, negližé, Astratex

Astratex – spodní prádlo, které si nelze nezamilovat

Webová stránka Astratex nabízí bohatý výběr dámského i pánského spodního prádla. Nabízené značky a celkově široký sortiment zaujme ihned. Navíc výrobky na Astratex mají skvěle vyvážený poměr mezi cenou a kvalitou.

Uspořádání stránek Astratex

Stránky Astratex jsou velmi přehledné a nabízí široký sortiment zboží, soustředěný především na dámské spodní prádlo. Zboží je přehledně rozřazené do kategorií a jednotlivé sekce můžeme řadit podle ceny, velikosti či značky. Nejprodávanější kusy a cenově výhodné akce jsou řazeny zvlášť.

Tanga CarmenTanga Carmen

Dámské spodní prádlo

Nejširší výběr na Astratex je mezi dámským spodním prádlem. V této sekci najdete přes 100 různých modelů podprsenek a vybrat si můžete od klasických přes moderní a sexy tvarované podprsenky. Nechybí ani bezešvé prádlo a podprsenky spojené v korzety. Použitý materiál i barvy se značeně liší a každý jednotlivý model nabízí něco naprosto odlišného. Nabízené podprsenky pochází od různých výrobců a cenová relace je od 150 Kč do 1000 Kč. Prádlo rozřazené do přehledných sekcí vám umožní prohlédnout si nabídku dívčího spodního prádla, kategorii s korzety a podvazkovými pásy a také nabízené erotické prádlo. Speciální kategorii také tvoří prádlo pro ženy plnějších tvarů. V sekci Těhotenské a mateřské prádlo zjistíte, že i takové prádlo může vypadat pěkně a rafinovaně.

Orchidea2 v bílo-fialovéOrchidea2 v bílo-fialové

Noční prádlo

Na stránkách Astratex nalezneme také mnoho krásných a luxusních nočních košilek. Ty jsou vyráběné ze saténu, ale i z průsvitných materiálů, které působí více či méně eroticky. Nočních košilek je zde celkem slušná řádka a vyberete si, ať už toužíte po něčem decentnějším, či naopak po něčem sexy odvážném. Využití krajky a volánků působí něžně a velmi vkusně. Fascinující výběr nejrůznějších střihů módních nočních košilek doplňuje výběr županů, pyžam a negližé, opět v modních barvách i střizích.

Pánské spodní prádlo

O něco skromnější je nabídka pánského spodního prádla, ve které najdeme modely boxerek, slipů i pánských tang. Několik modelů najdeme i v sekci Trika a nátělníky.

Plavky od Astratexu

Sekce Plavky nabízí desítky půvabných modelů plavek pro celou rodinu. Překrásné bikiny skvěle vypadají a v současné době je na ně poskytována výrazná sleva. Sekce dámských plavek nabízí i střih vcelku a mimo plavky můžeme zakoupit také plážové sukně.

Článek Astratex – spodní prádlo, které si nelze nezamilovat byl publikován 8. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...