Pánské podzimní bundy

Tagy:  Podzimní bundy, pánské bundy, bundy, kabáty

Sponzorované odkazy:

Pánské podzimní bundy

Podzim je tady! Déšť, vítr a chladno provází listopad od rána do večera. Co jiného si potřebujete než teplé podzimní oblečení, mezi které bezesporu patří stylové a trendy podzimní bundy.

Podzimní kolekce

Stejně tak jako mají dámy rády oblečení, tak ani pánové nepřicházejí zkrátka. Stále více a více mužů dbá na svůj vzhled a ošacení. Letošní rok nabízí pánům nejen široký výběr z elegantních, ale také z extravagantních a ležérních bund. Je bezpochyby jasné, že pánská móda je daleko specifičtější a vyhranější, než-li ta dámská.
Hitem číslo jedna pro letošní podzim je dlouhý plášť s proužkem. Pod takovýto plášť si pánové mohou obléci cokoliv. Nejlépe budou vypadat s uhlazenou košilí, vzorovanou vestičkou a trendy kravatou. Samozřejmě k plášti nejlépe padnou společenské kalhoty.
Podzimní bundy střídají přehlídková mola v různě barevných odstínech. Pánové budou vypadat IN nejen v klasických černých, šedých a hnědých odstínech, ale nemusí se bát sáhnout po výrazných barvách. Mezi ty nej patří zelenkavá, modrá, červená, ale i žlutá nebo oranžová.

Zahalte se do stylových bund

Pánové mohou své šatníky rozšířit a obohatit o správné, trendy, podzimní bundy. Pořídit si je mohou ve specializovaných obchodech s pánskou módou, ve sportovních obchodech, obchodních centrech, ale také např. na internetových e-shopech.
Letošní rok se line v duchu přirozenosti a přírodních tónech. Jednotlivé střihy bund napovídají o pohodlnosti, praktičnosti a stylovosti. Pánové, nezapomínejte správně kombinovat. Tak jedině docílíte toho, že se za vámi ženy budou otáčet. Oživte své modely šálou, kravatou případně stylovou pokrývkou hlavy.

Něco málo pro „pohodáře“

Muži, jenž rádi vypadají elegantně, šik a svůdně, zajisté ocení módní kolekce, které splní veškeré jejich požadavky. Nemusíte nosit kravaty, nažehlené košile a saka jen proto, aby jste vypadaly jako praví gentlemani. Existují i takové modely bund, které jsou jednoduché, svůdné a vypadají naprosto nenuceně a pohodově. Typickým znakem „pohodám“ je obliba černé barvy s pestrou. Tradiční jsou tmavé bundy doplněny o barevný doplněk – šálu, kravatu, rukavice, tašku, nebo trendy čepici. Velice krásně vypadají tmavé bundy rozzářené barevným a pestrobarevným rolákem nebo svetrem. Je to nejen vkusné, ale pro pány především praktické.
Podzimní bundy se mohou roztřídit do několika hlavních skupin a podskupin. Dělit se dají dle velikosti, barvy, stylu, s kapucí, bez kapuci, na zip, na knoflíky, péřové bundy, s kožíškem nebo bez atd.

Článek Pánské podzimní bundy byl publikován 13. listopadu 2009 v 07.00 v rubrice Pánská móda. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...