Nápaditá bižuterie – ozdobí vás od hlavy až k patě

Tagy:  náušnice, náramky, náhrdelníky, řetízky, spony, pásky, štras, bižuterie, ozdoby

Sponzorované odkazy:

Nápaditá bižuterie – ozdobí vás od hlavy až k patě

Bižuterie a šperky obecně jsou již dlouhou dobu velkým trendem. Móda i náš vkus se sice postupně mění, ale o to spíš nás vždy některý z povedených kousků osloví. Je známo, že ženy se rády zdobí a proto není divu, že se bižuterie tak dobře prodává. Najděte, co se vám líbí, pořiďte si pár stylových kousků a ozdobte se!

Najděte svůj styl

Bižuterie je skutečně nepřeberné množství. Někdo ocení jemné nepříliš výrazné řetízky a náramky, jiní však hledají masivní výrazné náhrdelníky a prsteny zdobené velkými barevnými kameny. Někteří jsou pro kompromis. Nádherné a vkusné kousky bižuterie jsou velmi často rozmanité štrasové ozdoby. Zaměřme se nyní na každou část těla a ozdobme ji.

Ozdoby do vlasů

Ozdoby do vlasů jsou nejčastěji ve formě takzvané štrasové bižuterie. Takové šperky jsou obvykle zlaté či stříbrné barvy zdobené bílými či barevnými různě velkými broušenými skleněnými kamínky. Nejčastěji se setkáme se zdobenými skřipci či sponami. Úchvatnou zálžitostí jsou zdobené diadémy, které nejlépe vypadají na větších společenských akcích. Ze své nositelky udělají princeznu a z události nezapomenutelný večírek.

V hlavní roli náušnice

Náušnice jsou zajisté šperkem, který nosíme nejčastěji. Máme je, když sportujeme, když jdeme do města, i když vyrážíme na noblesní společenskou událost. Jediný rozdíl je v tom, jak náušnice vypadají. Malý jednoduchý kamínek či perlička se hodí vždy a ke všemu a nepřekáží ani v tělocvičně. Naopak dlouhé či masivní náušnice mohou být občas až nebezpečné. To jsou však skutečně extrémní případy, a tak se experimentování opravdu nemusíme bát. Třpytivé náušnice strhnou pozornost, velké masivní náušnice a velké kruhy se hodí spíše k delším vlasům. V obchodech je tak neuvěřitelný výběr zboží, že každá z nás najde mnoho párů, které si doslova zamiluje.

V jednoduchosti je krása, autor: picadilly jewelryV jednoduchosti je krása, autor: picadilly jewelry

Co si pověsit na krk

Ohromný výběr je i mezi náhrdelníky a řetízky. Současný trend udává dlouhé výrazně zdobené korále či řetízky. Na řetízcích najdeme zavěšené prakticky cokoliv. Od barevných kamenů, po nejrůznější tvary, např. kytičky, zvířata a různé motivy. Výrazný náhrdelník skvěle padne k jednoduché košili či delšímu svetru.

Skleněný květ, autor: aac-bižuterieSkleněný květ, autor: aac-bižuterie

Náramky

Náramkem můžeme ozdobit zápěstí i kotník. Opět vybíráme vhodný kousek podle příležitosti. Větší či výrazněji zdobený náramek by ve škole či v práci zbytečně obtěžoval, zvolte tedy raději decentnější. Na párty či ples naopak můžete ozdobit zápěstí prakticky čímkoliv, co ladí k róbě.

Opásejte se

Krásnou štrasovou ozdobou může být i třpytivý řetízek kolem pasu. Skvěle dozdobí kalhoty, a tím i celkový komplet. Kovové řetízky vypadají velmi vkusně i k sukni. Slaďte pásek s ostatními detaily a konečný výsledek nebude mít chybu.

Článek Nápaditá bižuterie – ozdobí vás od hlavy až k patě byl publikován 7. prosince 2009 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...