Zimní a lyžařské bundy

Tagy:  bundy, kabáty, zimní bundy, krátké bundy, dlouhé kabáty, lyžařské bundy, sportovní bundy

Sponzorované odkazy:

Zimní a lyžařské bundy

Víte, jak se nejlépe ubránit chladnému počasí a zimě? Pokud nechcete usnout jako medvědi a probudit se až na jaře, kdy zima bude zaručeně pryč, nezbude vám nic jiného než si pořídit trendy a stylové zimní bundy. Jestliže zimu milujete a s ní také zimní sporty, nebude vám stačit pouze zimní bunda, ale také např. sportovní bunda či speciální lyžařská, která vás zaručeně ochrání a uchová v teplíčku.

Elegantní kabáty

Pokud patříte mezi typ žen, které chtějí být stylové, trendy a zachovat si svoji elegantní tvář, neváhejte se podívat po snovém elegantním kabátě. Není to sice to nejlepší zahřátí na zimní období, ale zaručeně v něm budete IN. Zvolit můžete klasikou černou barvu, velice elegantně budete vypadat i v odstínech šedivé barvy nebo v klasické bílé barvě. Pokud se nebojíte experimentovat, dopřát si můžete např. i fialkovou nebo zelenou barvu. Ale pozor, pokud uhodí skutečné mrazy, takový kabát vám většinou nepostačí.

Zimní bundy

Naštěstí jsou IN nejen krátké či dlouhé kabáty, ale také zimní bundy. Na výběr máte skutečně nepřebernou nabídku různých modelů. Od sportovních, klasických, elegantních, až po extravagantní kousky. Ve městě určitě nemusíte běhat v pohorkách a bundě na hory. Stačí si zajít do jakéhokoliv butiku nebo obchodu s dámských či pánským oblečením a milé prodavačky vám zajisté poradí a dobře poslouží s výběrem posledních módních hitů v oblasti bund.

Letošní trendy

Letošní trendy udávají zelenou všemu, v čem se budete cítit pohodlně a hlavně zůstanete v teple. Nemá smysl chodit v krátké bundičce, která bude odkrývat ledviny, břicho či jiné části vašeho těla. Nejen že byste rychle prochladli, ale navíc to není moderní. Jestliže ale dáváte přednost kratším bundám, nezapomeňte na tzv. vrstvení. Pod bundu si oblečte stylový svetr v trendy barvách nebo krásný pletený rolák, který váš outfit zaručeně zpestří. Pokud máte radši něco delšího, pořiďte si již zmíněný kabát. Sáhnout můžete po kratším modelu, středním nebo dlouhém, který se může postarat i o zamaskování např. nerovných nohou.

Lyžařské a sportovní bundy

Pro milovníky lyžování a aktivního trávení zimních dovolených na svazích hor je každoročně připraveno několik zajímavých kolekcí se skvělými zimními sportovními a lyžařskými bundami. Nezapomínejte na to, že takové bundy by měly splňovat nejen vaše trendy požadavky, ale také veškeré další uživatelské požadavky v souladu s vysokými nároky kladenými na bezpečnost a váš komfort. Lyžařská či jiná sportovní bunda by měla mít nejen moderní střih, ale také kvalitní materiál a technologické prvky.
Opravdu super se budete cítit v bundách, které jsou opatřeny např. fleecovou podšívkou, stahováním v pase a na dolním okraji, ve kterých se nebudete nepříjemně potit, dovolí vám aktivního pohybu, budou vyztuženy na namáhavých místech apod.
Sportovní bundy se liší od těch klasických nejen těmito vlastnostmi, ale také např. počtem kapes, které slouží k uložení nezbytných drobností.

Nakupování bundy

Pokud jste se rozhodla zimní bundu pořídit, nakupujte s rozmyslem. Je jen a jen na vás, jakou barvu či délku bundy zvolíte. Paní móda dovoluje letošní rok opravdu vše. Barvu zimní bundy volte nejen podle vašeho vkusu a nálady, ale také podle toho, zdali k ní máte dostatečné množství doplňků.
Není nic lepšího než nasadit čepici, obléct svetr a zimní bundu a hurá ven, jedině tak vás ani ta nejkrutější zima nepřekvapí.

Článek Zimní a lyžařské bundy byl publikován 10. prosince 2009 v 07.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...