Pletené šály na zimu

Tagy:  šály, pletené šály, pletené doplňky, pašmíny, maxišály

Sponzorované odkazy:

Pletené šály na zimu

Šály jsou velice krásný a módní doplněk nás všech. Neměly by chybět v žádném šatníku dětí, mužů a hlavně žen. Nejenže vypadají skvěle, ale úžasně dokáží rozzářit váš celkový outfit. Vaším úkolem je pouze sledovat módní trendy, jaké šály se právě nosí. Vězte, že letošní zimu určitě omotejte kolem krku pletené šály jakýchkoliv barev, tvarů, velikostí, vzorů apod.

Skvělý doplněk

Pokud si „lámete“ hlavu nad tím, jaký doplněk zvolit k zimní bundě, po jakém doplňku sáhnout, aby vaše černá sukně nepůsobila příliš fádně … oblečte si tento bezvadný doplněk – šálu. Letošní rok představili módní návrháři neuvěřitelnou škálu šálů a šátků nejrůznějších tvarů, barev a velikostí. Opravdu IN a trendy jsou hlavně pletené šály.

Vkusný doplněk

Ze šál se dá vytvořit celá řada skvělých kreací. Dají se nosit a vázat mnoha způsoby. Jedině díky šále docílíte toho, že váš zevnějšek a look bude opravdu letošní zimu stylový. Pokud tedy ještě ve vašem chybí tento vkusný doplněk, okamžitě utíkejte do butiku nebo obchodu, a buďte IN. Předem vám ale radím – zapomeňte na jednu šálu, se kterou vystačíte celou zimu. Obohaťte si váš šatník hned několika kousky, které budete moci střídat a jedině tak docílíte toho, že každý den budete zářit jako nová hvězda na přehlídkovém mole. Dobře zvolená kombinace vašeho oblečení s šálou váš outfit dokáže úplně změnit.

Nepostradatelný doplněk

Ty opravdu nejkrásnější šály jsou pletené. Pochází nejen ze špičkových dílen návrhářů, ale vyrobit si je můžete také sami. Potřebujete k tomu pouze šikovné ručičky, vlnu a pletací jehlice. Pokud se rozhodnete k tomuto kroku, že si šálu sami upletete, vězte, že nejdůležitější je barva a délka. Raději delší než kratší. Co se týče barvy, vyhýbejte se tmavým barvám – černé, modré nebo hnědé barvy. Zvolte spíše něco veselejšího. Co třeba odstíny žluté, fialové, zelenkavé nebo růžové barvy?

Maxišály

Největším favoritem letošní zimy jsou tzv. maxišály nebo též pašmíny. Maxišály jsou velice dobrým doplněk, které vás okouzlí nejen svou pohodlností, ale také strukturou a provedením. Pořídit si můžete jednobarevné, barevné, s bambulky, střapečky apod.
Co se týče pašmín, ty naopak okouzlují díky své barevnosti, elegantním stylem ale také sportovním lookem. Pašmíny jsou hitem pro zimu 2009. Dopřejte si luxusu a obohaťte si váš šatník.

Pamatujte si, že podzim a zima jsou poměrně smutná období, proto se je snažte trošku rozzářit. Čím jiným než vhodnými barevnými doplňky – šály. Skvěle vypadají např. fialové odstíny nebo pastelové barvy. A co se týče tvarů, je také z čeho vybírat – klasické obdélníkové, čtvercové až po asymetrické.

Článek Pletené šály na zimu byl publikován 13. prosince 2009 v 07.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...