Pletené šaty – hit letošní zimy

Tagy:  šaty, pletené šaty, dlouhé svetry, boubelky, doplňky, těhulky, pletené oblečení

Sponzorované odkazy:

Pletené šaty – hit letošní zimy

Pro chladná rána, chladné dny a chladné podvečery jsme pro vás našli „hřejivé“ řešení. Do práce, do společnosti, ale i doma můžete nosit pletené šaty, které se staly hitem letošní zimy. Nejen že vás zahřejí, ale navíc nahradí různé svetry.

Pletené outfity jsou IN!

Pletené oblečení nebo dokonce i pletené doplňky se v posledních sezónách drží na vrcholku žebříčku módních trendů. Letošní zimu tomu nebude jinak. Ptáte se proč? Jak je to možné? Pletené výrobky jsou velice pohodlné, skvěle vypadají a navíc mají jednu moc důležitou funkci – v chladných období nádherně hřejí.

Barevné kombinace

Letošní zima si zaslouží rozveselit barvičkami, proto si do vašeho šatníku pořiďte pestrobarevné oblečení a doplňky. Co se týče kolekce pletených šatů, převažují spíše tlumené barvy. Klasikou jsou úpletové bílé, černé a šedivé barvy. Následují odstíny modré, smetanové, hnědé a béžové. Pokud i tak máte raději pestřejší a veselejší tóny, nebojte se obléknout do žlutých, červených, fialových nebo dokonce i zelených šatů.

Stylové pletené šaty

Klasické upnuté úpletové šaty známe již z dřívějších dob. Ještě v minulém a předminulém roce byl hit upnuté pletené šaty na tělo. Dnes už to ovšem není pravdou. Trendy jsou volné střihy, které se na první pohled mohou zdát jako dlouhý svetr. Výhodou těchto šatů je, že vám zakryjí případné nedostatky a nějaké to kilo navíc. Všechno se do nich bez problému schová.
Další stylovou záležitostí jsou pletené šaty doplněné o pásek, které naopak zvýrazňují váš štíhlý pas. Boubelky by místo pásku měly upoutávat pozornost trendy šperkem či tzv. maxi bižuterií.
Pletené šaty mohou nosit jak boubelky, tak ženy se štíhlou postavou, ale také např. těhulky, které preferují volnější střih oblečení.

Kombinace pletených šatů

Každý den myslete na to, že dokonalostí oblečení je, vhodná kombinace a dokonale sladěné prvky. Co se týče doplňků k pleteným šatům, volte takové, aby byly ve stejné barvě nebo alespoň odstínu. Ovšem co se týče bot a kabelek, ty v jednotné barvě být nemusí. Černými doplňky prakticky nikdy nic nezkazíte, ale nebojte se sáhnout i po veselejších barvičkách. Barvy jsou krásné a záleží na vaší odvaze, do kterých se zrovna oblečete.
Pokud chcete i v pletených šatech zachovat váš sportovní look, oblečte si k nim úzké džíny nebo legíny a boty spíše na nižším širším podpatku.
Jestliže chcete zachovat váš elegantní look, zvolte tenké nebo různě designované černé punčochy a lodičky či kozačky na vysokém podpatku. Vynikne tak vaše postava a navíc budete působit i nadmíru sexy.

Článek Pletené šaty – hit letošní zimy byl publikován 15. prosince 2009 v 06.00 v rubrice Dámská móda. Autorem článku je Mgr. Eva Gomelská. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...