Boa a další plesové doplňky

Tagy:  boa, štóla, šálky, čelenka, sponky, příčesek, bižuterie, ples, róba

Sponzorované odkazy:

Boa a další plesové doplňky

Plesová sezóna už prakticky nastala. Přípravy krásných šatů, elegantních bot a třpytivých doplňků vrcholí. Nezapomínejte na detaily a ozvláštněte společenskou róbu něčím netradičním. Udělat dojem na plese nebude díky malým pomocníkům ničím složitým.

Rafinované boa

Boa je doplňkem přímo věhlasným. Mohli jsme jej vidět v mnoha starých filmech a jen tiše obdivovat dámy, kterým peříčka při chůzi poletovala všude okolo. Boa působí sexy a přitom i dost tajemně. Boa je doplněk, který si netroufne vzít jen tak někdo. Nosit boa vyžaduje značnou dávku sebevědomí. O to půvabněji pak však tato peříčková šálka působí. Skvěle zakryje a ozdobí holá ramena a ozvláštní i jednoduché šaty. Mezi boa je velký výběr, především co se barev týče. Od decentního bílého či černého se dostaneme i výraznému žlutému, námořnicky modrému či sladce růžovému. Záleží tedy především na barvě šatů, ke kterým boa vybíráme. Fialovým či modrým boa skvěle oživíme klasické černé šaty.

Výrazné rudé boa, autor:Výrazné rudé boa, autor:

Podobně jako boa se dá využít také háčkovaná štóla a šálky z jemných průsvitných materiálů. Elegantní šaty dozdobí i šálka z umělé kožešiny.

Třpytivá bižuterie

Šperky dělají ve výsledném dojmu mnoho. Mimo klasické náušnice a náhrdelníky však můžeme společenskou róbu ozvláštnit o šperky ještě zajímavější. Mimo ušní lalůčky a dekolt si můžeme dozdobit také účes. Šperky do vlasů dělají skvělý dojem. Vlasová bižuterie je nejčastěji vyráběna ze štrasových kamínků, které se ve vlasech krásně třpytí. Účes můžete ozvláštnit blýskavou čelenkou či korunkou, sepnout se vlasy dají lesklými sponkami či zdobenými skřipci. Štrasové spony mohou ozdobit drdol, a zrovna tak lze použít i různé další třpytivé ozdoby. Šaty pak můžeme zvýraznit zdobenými brožemi.

Náhrdelník z komponent od Swarovsky, autor: beflirtydressesNáhrdelník z komponent od Swarovsky, autor: beflirtydresses

Příčesky do vlasů

Skvělým pomocníkem pro dosažení žádaného účesu může být právě příčesek. Několik pramenů umělých či pravých vlasů pomůže prodloužit a zhustit vaše vlastní vlasy a to velmi snadno a rychle. S příčeskem můžeme vykouzlit množství pěkných elegantních účesů a výhodou je, že si prameny vlasů večer sundáme a připneme kdykoliv, kdy bude znovu chtít udělat dojem dlouhými lesklými kadeřemi. S Příčesky se obvykle dá libovolně zacházet a dají se natáčet i žehlit, čímž dosáhneme vždy požadovaného efektu.

Článek Boa a další plesové doplňky byl publikován 9. ledna 2010 v 00.00 v rubrice Doplňky. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...