Kara – kabelky, doplňky, obuv a kašmír – to je Kara

Tagy:  Kara, kožešiny, kabáty, kožené výrobky, dámské oblečení, dámská móda

Sponzorované odkazy:

Články v sérii

  1. Kara – kabelky, doplňky, obuv a kašmír – to je Kara
  2. Svetry a pulovry
  3. Kašmírový skvost - rady pro správný výběr kašmírového svetru
  4. Luxusní svetry, to je přepych, který si musíte dopřát
  5. Kašmírový svetr je symbolem noblesy
Kara – kabelky, doplňky, obuv a kašmír – to je Kara

Kara je známá slovenská značka kvalitního koženého a kožešinového oblečení. Na slovenském a českém trhu se objevuje již okolo šedesáti let. Stále si udržuje přední místo ve výrobě a zpracování kožených a kožešinových výrobků.

Používaný materiál

Společnost Kara používá na výrobu kvalitního oblečení převážně přírodní kožešiny, ale také syntetické kožešiny a usně. Přírodní kožešiny jsou zastoupeny převážně z kožešin králíků – přírodní barvy, ale i obarvené. Dále z modré, stříbrné nebo červené lišky. Mezi další přírodní kožešinu spadá mýval, nutrie, korejský pes, svišť, norci apod.
Pokud neradi nosíte pravé kožichy, je pro vás připravena kolekce výrobků ze syntetické kožešiny. V této kolekci si můžete vybírat z celé řady imitovaných přírodních kožešin v různých barvách a vzorech. Další část sortimentu tvoří výrobky z oděvní usně.

Pracovní oblečení

Společnost Kara nevyrábí pouze elegantní kabáty a kožichy, ale také široký sortiment pracovního oblečení, které bylo navrženo podle přání zákazníka. Jedná se o oblečení např. pro dřevorubce, truhláře pro lesníky apod. Z této pracovní kolekce máte možnost opravdu pořídit vše, co vás zrovna napadne. Od zimního pracovního oblečení, po kožešinové vesty (dámské i pánské), ledvinové pásy, čepice, čelenky, bundy, kalhoty apod.
Společnost Kara také vyrábí oblečení a čepice pro slovenskou armádu, celní správu a policii.
Výrobky společnosti Kara si můžete prohlédnout na internetových stránkách www.karatrutnov.cz.

Obchodní sítě

Slovenská společnost Kara prodává své výrobky velkoobchodníkům. V současné době se vyskytuje okolo patnácti prodejen na Slovensku a cca 33 prodejen v České republice (Praha, Plzeň, České Budějovice, Cheb, Karlovy Vary, Chomutov, Teplice, Liberec, Mladá Boleslav, Trutnov, Hradec Králové, Jihlava, Znojmo, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín… ).
V každém obchodě na vás čeká milí asistenti, kteří jsou vždy připraveni pomoct a poradit. Navíc jsou pro vás připraveny četné výhody, které zajisté oceníte. První výhodou je objednávková služba. Zboží ze sortimentu Kara si můžete vybrat nejen v prodejně nebo butiku, ale také v katalogu. Stačí pouze sdělit vaše požadavky – velikost, barvu, typ, materiál atd. Tato objednávková služba je zcela bezplatná a velmi rychlá. Další výhodou Kara prodejen je rezervace. Jestliže potřebujete čas na rozmyšlenou, než si daný výrobek koupíte, můžete si zboží zarezervovat na poměrně „dlouhou“ dobu. Další příjemná výhoda je úprava zboží. Úpravou zboží se myslí např. zkrácení délky oděvů. Ale pozor, tato služba už není zdarma. Asi tou nejpříjemnější výhodou je, že jakýkoliv výrobek můžete do deseti dnů vyměnit za jiný. Takže dámy, které nakonec zjistí, že ke kabátu nebo kožichu nemají tu správnou kabelku nebo boty, můžou si jej dojít vyměnit za jiný.

Článek Kara – kabelky, doplňky, obuv a kašmír – to je Kara byl publikován 9. března 2009 v 08.00 v rubrice Značky. Autorem článku je EG. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...