V botách na jehlových podpatcích

Tagy:  boty, lodičky, kozačky, střevíčky, jehly, podpatky, jehlové podpatky, boty na podpatcích

Sponzorované odkazy:

V botách na jehlových podpatcích

Boty na vysokých podpatcích dodají dávku elegance každé ženě. Jedná se o ryze dámskou záležitost, na které si nejedna z nás zakládá.

Podpatky z pohledu nás, žen

Ačkoli zdaleka ne všechny boty na vysokých podpatcích patří k těm nejpohodlnějším, přesto je zřejmě nikdy neodložíme. Ženy menšího vzrůstu si mohou dovolit podpatky prakticky jakékoli výšky. Boty na vysokém podpatku opticky prodlužují nohy, což je v dnešní době velice žádané. Navíc mají také to pozitivum, že žena v botách na vysokých podpatcích působí štíhleji a elegantněji. Toho si všímají i muži a mnoho z nich může na elegantně se pohybující ženě obuté v lodičkách na vysokém jehlovém podpatku oči nechat. Způsob chůze i to, jak žena na podpatcích vypadá, muže dostává. Ženám podpatky navíc zvednou sebevědomí, čímž je vysledný efekt ještě několikanásobně lepší. Boty na podpatku se hodí ke všemu, snad jen výjma sportovního dresu.

Autor: BBBBiankaAutor: BBBBianka

Podpatky na zimu

Do podzimního a zimního počasí se perfektně hodí vysoké kozačky. Zahřejí a vborně se hodí k džínám i ke kostýmku. Výběr je navíc skutečně široký. Nádherné látkové či semišové kožačky je možné skvěle sladit s doplňky. Kožené boty jsou sice dražší, ale kvalitní a klasické. U zimních vysokých kozaček působí velmi pěkně i širší podpatek a jeho výšce se opět meze nekladou.

Střevíčky jako pro princeznu

Mnoho žen si libuje v nakupování bot a dokáží běháním po obchodech trávit dlouhé hodiny. Velmi oblíbenou dobou k nákupům je mimo jiné i plesová sezóna, ve které jsou nejvyhledávanějším artiklem společenské boty. Ty snad bez podpatku ani být nemohou. Nejdůležitější roli obvykle hraje vzhled bot, pohodlí tentokrát skutečně často bývá odsouváno do pozadí. Vybrat si můžeme mezi něžnými páskovými střevíčky, třpytivými lodičkami s flitry a sexy rafinovanými saténovými společenskými botami. Výška podpatku poté již zcela závisí na nositelce bot. Někdo preferuje boty na nižším podpatku, které jsou pohodlnější, mnoho z nás však neodolá těm krásným lodičkám na 12-ti centimetrovém jehlovém podpatku, které se barevně perfektně hodí k malé lesklé saténové kabelce. Nakupování bot je zkrátka vášeň.

Odvážné a stylové, autor: Geishaboy500Odvážné a stylové, autor: Geishaboy500

Podpatky po zdravotní stránce

Ačkoli každá z nás ví, že časté nošení bot na vysokém podpatku není příliš prospěšné, stejně je nejspíš nikdy neodložíme. Boty mohou začít nohu deformovat a jejich následkem může být také plochá noha. Extrém v tomto případě skutečně škodí, ale podpatky jsou fenoménem, který ani nepříznivé zdravotní následky nemohou ohrozit.

Článek V botách na jehlových podpatcích byl publikován 16. listopadu 2009 v 00.00 v rubrice Boty. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...